Składy Kadr Województwa na eliminacje OOM 2022

Składy Kadr Województwa na eliminacje OOM 2022
Prezentujemy skład Zawodniczek i Zawodników powołanych do Kadr Wojewódzkich, którzy w dniach 4-6 marca, w walce o awans do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2022, będzie reprezentować będą nasze województwo:
1. Aleksandrowicz Zuzanna - MKS Lublin
2. Balawender Martyna - KMKS Kraśnik
3. Chudek Agata - MKS Lublin
4. Dołęga Alicja - SPR Łukovia Łuków
5. Duczkowska Lena - SPR Łukovia Łuków
6. Jastrzębska Martyna - KMKS Kraśnik
7. Jedut Zofia - MKS Lublin
8. Józwik Julia - SPR Łukovia Łuków
9. Kapuśniak Zuzanna - MKS Biłgoraj
10. Kępka Lena - SPR Łukovia Łuków
11. Kosidło Wiktoria - SPR Łukovia Łuków
12. Kulczycka Ewa - MKS Lublin
13. Łukasik Martyna - MKS Lublin
14. Napora Hanna - MKS Lublin
15. Puchacz Laura - MKS Lublin
16. Zakrzewska Martyna - MKS Lublin
17. Zięba Dominika – MKS Lublin
 
Kadra szkoleniowa:
1. Kożuch Jerzy - trener koordynator
2. Bracław Wojciech - trener asystent
 
Nasze Zawodniczki będą rywalizować w grupie z kadrami:
- Mazowieckie,
- Warmińsko-Mazurskie,
- Podkarpackie.
 
 
---------------------------------------------------
1. Adamczyk Maciej - UKS Olimpia Biała Podlaska
2. Brodziak Dominik - MKS Padwa Zamość
3. Czusz Stanisław - MKS Biłgoraj
4. Dołba Kacper - MKS Padwa Zamość
5. Dragan Dawid - MKS Padwa Zamość
6. Jarentowski Igor - MKS Padwa Zamość
7. Kobyliński Robert - UKS Olimpia Biała Podlaska
8. Kowalik Gustaw - KS AZOTY PUŁAWY
9. Kwiatkowski Szymon - MKS Biłgoraj
10. Michalczuk Maciej - UKS Olimpia Biała Podlaska
11. Osuch Daniel - MKS Biłgoraj
12. Pieczykolan Ignacy - MKS Padwa Zamość
13. Ponikowski Maciej - KS Azoty-Puławy
14. Smyl Wojciech - MKS Padwa Zamość
15. Świstowski Igor - MKS Padwa Zamość
16. Wardach Daniel - MKS Biłgoraj
 
Kadra szkoleniowa:
Morawski Damian - trener koordynator
Ćwikła Janusz - trener asystent
 
Zawodnicy rezerwowi:
1. Błaszczak Krystian - UKS Bursa-Puławy
2. Charkot Kacper - MKS Biłgoraj
3. Chilewicz Miłosz - UKS Olimpia Biała Podlaska
4. Sosiński Andrzej - MKS Biłgoraj
5. Szarubka Kacper - UKS Olimpia Biała Podlaska
 
Naszi Zawodnicy będą rywalizować w grupie z kadrami:
- Małopolskie,
- Łódzkie,
- Podkarpackie.
 
Wszystkim naszym Reprezentantom życzymy wielu pozytywnych, sportowych doznań!

Kontakt

Dziękujemy za wsparcie