Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych 2018/19 

 

 

Nazwa drużyny

 M 

 Zw 

 P 

 Rw 

 Rp 

 Zd   

 St  

 Zd-St 

 Zd 

 St 

1

UKS Bursa Puławy I

16

15

1 0 0 399 256 143 45 3

2

MKS Padwa I Zamość

17

 15

1  544 315  229 44  7

3

Azoty-Puławy II

17

12 5 0 1 447 367 80 37 14

4

Azoty-Puławy I

17 

 11 6 0 1 440 322 118 34 17

5

MKS Padwa II Zamość

17

9 8 1 0 482 427 55 26 25

6

MKS Biłgoraj

16

6 10 0 0 337 432 -95 18 30

7

KS Unia Lublin

16

 5 11 0 0 348 416 -68 15 33

8

KU AZS UMCS Lublin

16

5 11 0 0 400 419 -19 15 33

9

UKS Olimpia Biała Podlaska

16

4 12 0 0 303 402 -99 12 36

10 

UKS Bursa Puławy II

16

0 16 0 0 209 553 -344 0 48

M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; P - ilość porażek; Rw - remisy wygrane; Rp - remisy przegrane; Zd - zdobyte; St - stracone

 

nr meczu  

 gospodarz

 - 

 gość

 data 

 wynik 

I RUNDA

 

 

 

29-30 września 2018

 

 

JMM/1

MKS Padwa Zamość I

 -

 KS Azoty-Puławy I

 30.09, g. 10:00 

 22:22 (12:6)
k: 3:1

JMM/2

MKS Padwa Zamość II

 -

 KS Azoty-Puławy II

 30.09, g. 11:15 

 24:24 (14:9)
k: 5:3

JMM/3

MKS Padwa Zamość I

 -

 KS Azoty-Puławy II

 30.09, g. 12:30

 37:25 (22:8)

JMM/4

MKS Padwa Zamość II

 -

 KS Azoty-Puławy I

 30.09, g. 13:45

 29:37 (16:20)

JMM/5

KS Unia Lublin

 -

 UKS Olimpia Biała Podlaska 

 30.09, g. 10:30  

 13:15 (5:11)

JMM/6

MKS Biłgoraj

 -

 KU AZS UMCS Lublin

 30.09, g.13.00

 24:17 (9:8)

 

 

 

 

06-07 października 2018

 

 

JMM/7

KS Azoty-Puławy I

 -

 KS Azoty-Puławy II

 07.10, g. 12:00

 25:22 (12:10)

JMM/8

MKS Padwa Zamość I

 -

 MKS Padwa Zamość II

 08.10, g. 17:00

 40:22 (21:8)

JMM/9

KS Unia Lublin

 -

 KU AZS UMCS Lublin

 07.10, g. 10:30

 28:24 (10:13)

JMM/10

UKS Bursa Puławy I

 -

 UKS Bursa Puławy II

 08.10, g. 19:15

 44:14 (22:5)

JMM/11

UKS Olimpia Biała Podlaska   

 -

 MKS Biłgoraj

 07.10, g. 13:00

 27:24 (13:12)

 

 

 

 

13-14 października 2018

 

 

JMM/12

KS Azoty-Puławy I

 -

 UKS Bursa Puławy I

 14.10, g. 14.30

 16:18 (5:8)

JMM/13

KS Azoty-Puławy II

 - 

 UKS Bursa Puławy II

 14.10, g. 16.00

 34:19 (16:6)

JMM/14

KS Azoty-Puławy I

 -

 UKS Bursa Puławy II

 14.10, g. 17.30

 25:8 (13:4)

JMM/15

KS Azoty-Puławy II

 -

 UKS Bursa Puławy I

 14.10, g. 19.00

 21:22 (11:9)

JMM/16

KU AZS UMCS Lublin

 -

 MKS Padwa Zamość I

 14.10, g. 11.00

 17:36 (10:15)

JMM/17

KU AZS UMCS Lublin

 -

 MKS Padwa Zamość II

 14.10, g. 12.30

 25:37 (13:15)

 

 

 

 

20-21 października 2018

 

 

JMM/18

KS Unia Lublin

 -

 MKS Padwa Zamość I

 20.10, g. 10:00

 18:39 (9:12)

JMM/19

KS Unia Lublin

 -

 MKS Padwa Zamość II

 20.10, g. 11:00

 21:22 (7:14)

JMM/20

UKS Bursa Puławy I

 -

 KU AZS UMCS Lublin

 21.10, g. 10:30

 27:23 (14:13)

JMM/21

UKS Bursa Puławy II

 -

 KU AZS UMCS Lublin

 21.10, g. 14:00

 20:44 (8:23)

JMM/22

MKS Biłgoraj

 -

 KS Azoty-Puławy I

 21.10, g. 11:00

 12:25 (6:12)

JMM/23

MKS Biłgoraj

 -

 KS Azoty-Puławy II

 21.10, g.13:00

 27:32 (11:21)

 

 

 

 

27-28 października 2018

 

 

JMM/24

KS Azoty-Puławy I

 -

 KS Unia Lublin

 28.10, g. 11:30

 36:17 (16:9)

JMM/25

KS Azoty-Puławy II

 -

 KS Unia Lublin

 28.10, g. 15:00

 31:18 (15:10)

JMM/26

MKS Padwa Zamość I

 -

 UKS Bursa Puławy I

 28.10, g. 10:00

 20:19 (11:9)

JMM/27

MKS Padwa Zamość II

 -

 UKS Bursa Puławy II

 28.10, g. 11:15

 37:8 (21:2)

JMM/28

MKS Padwa Zamość I

 -

 UKS Bursa Puławy II

 28.10, g. 12:45

 41:11 (16:5)

JMM/29

MKS Padwa Zamość II

 -

 UKS Bursa Puławy I

 28.10, g. 14:00

 19:25 (11:12)

 

 

 

 

17-18 listopada 2018

 

 

JMM/30

MKS Biłgoraj

 -

 MKS Padwa Zamość I

 18.11, g. 17:00

 13:39 (4:20)

JMM/31

MKS Biłgoraj

 -

 MKS Padwa Zamość II

 18.11. g. 19:00

 31:25 (14:13)

JMM/32

UKS Olimpia Biała Podlaska

 <>

 UKS Bursa Puławy I

 18.11, g. 9:30

 14:24 (6:17)

JMM/33

UKS Olimpia Biała Podlaska

 <>

 UKS Bursa Puławy II

 18.11, g. 12:00

 32:16 (14:8)

JMM/34

KU AZS UMCS Lublin

 <>

 KS Azoty-Puławy I

 18.11, g. 16:00

 28:19 (12:11)

JMM/35

KU AZS UMCS Lublin

 <>

 KS Azoty-Puławy II

 18:11, g. 17:30

 21:30 (6:15)

 

 

 

 

01-02 grudnia 2018

 

 

JMM/36

MKS Padwa Zamość I

 -

 UKS Olimpia Biała Podlaska

 02.12, g. 11:00

 38:14 (19:11)

JMM/37

MKS Padwa Zamość II

 -

 UKS Olimpia Biała Podlaska

 02.12, g.12:45

 27:22 (12:8)

JMM/38

UKS Bursa Puławy I

 -

 KS Unia Lublin

 01.12, g. 14:30

 16:8 (8:3)

JMM/39

UKS Bursa Puławy II

 -

 KS Unia Lublin

 01.12, g. 17:30

 16:33 (8:22)

 

 

 

 

08-09 grudnia 2018

 

 

JMM/40

UKS Olimpia Biała Podlaska

 -

 KU AZS UMCS Lublin

 28.10, g. 14:00

 22:23 (11:12)

JMM/41

KS Unia Lublin

 -

 MKS Biłgoraj

 24.11, g. 11:00

 28:23 (11:12)

 

 

 

 

15-16 grudnia 2018

 

 

JMM/42

UKS Olimpia Biała Podlaska

 -

 KS Azoty-Puławy I

 6.01, g. 11:00

 13:25 (5:12)

JMM/43

UKS Olimpia Biała Podlaska

 -

 KS Azoty-Puławy II

 6.01, g. 13:00

 16:24 (9:14)

JMM/44

UKS Bursa Puławy I

 -

 MKS Biłgoraj

 13.12, g. 15:30

 24:15 (12:7)

JMM/45

UKS Bursa Puławy II

 -

 MKS Biłgoraj

 13.13, g. 19:00

 11:22 (6:14)

 

 

 

 

nr meczu  

gospodarz                            

-

gość                                   

  data                  

wynik            

II RUNDA

 

 

 

05-06 stycznia 2019

 

 

JMM/46

KU AZS UMCS Lublin

-

UKS Olimpia Biała Podlaska

 05.01, g. 11:00

 30:23 (13:9)

JMM/47

MKS Biłgoraj

-

KS Unia Lublin

 02.02, g. 13:00

 27:22 (17:13)

 

 

 

 

12-13 stycznia 2019

 

 

JMM/48

KS Azoty-Puławy I

-

MKS Padwa Zamość I

  12.01, g. 10:00

 19:21 (8:10)

JMM/49

KS Azoty-Puławy II

-

MKS Padwa Zamość II

 12.01, g. 11:30

 29:28 (13:12)

JMM/50

KS Azoty-Puławy I

-

MKS Padwa Zamość II

 12.01, g. 15:30

 26:22 (13:10)

JMM/51

KS Azoty-Puławy II

-

MKS Padwa Zamość I

 12.01, g. 17:00

 20;17 (13:9)

JMM/52

UKS Olimpia Biała Podlaska

-

KS Unia Lublin

 13.01, g. 14:00

 21:24 (9:16)

JMM/53

KU AZS UMCS Lublin

-

MKS Biłgoraj

 13.01, g. 11:00

 21:25 (8:12)

 

 

 

 

19-20 stycznia 2019

 

 

JMM/54

KS Azoty-Puławy II

-

KS Azoty-Puławy I

 19.01, 10:00

 23:21 (9:9)

JMM/55

MKS Padwa Zamość II

-

MKS Padwa Zamość I

 17.01, g. 17:00

 26:28 (9:14)

JMM/56

KU AZS UMCS Lublin

-

KS Unia Lublin

 20.01, g. 11:00

 22:27 (12:13)

JMM/57

UKS Bursa Puławy II

-

UKS Bursa Puławy I

 21.01, g. 19:00

 8:44 (5:19)

JMM/58

MKS Biłgoraj

-

UKS Olimpia Biała Podlaska

 19.01, g. 12:00

 24:22 (11:11)

 

 

 

 

26-27 stycznia 2019

 

 

JMM/59

UKS Bursa Puławy I

-

KS Azoty-Puławy I

 26.01, g: 11:30

 18:11 (8:5)

JMM/60

UKS Bursa Puławy II

-

KS Azoty-Puławy II

 26.01, g: 14:30

 15:32 (9:18)

JMM/61

UKS Bursa Puławy I

-

KS Azoty-Puławy II

 27.01, g: 9:30

 19:14 (11:4)

JMM/62

UKS Bursa Puławy II

-

KS Azoty-Puławy I

 27:01, g: 11:00

 15:34 (7:16)

JMM/63

MKS Padwa Zamość I

-

KU AZS UMCS Lublin

 27.01, g: 14:30

 28:25 (20:10)

JMM/64

MKS Padwa Zamość II

-

KU AZS UMCS Lublin

 27.01, g:16:15

 30:28 (14:14)

 

 

 

 

09-10 lutego 2019

 

 

JMM/65

MKS Padwa Zamość I

-

KS Unia Lublin

 10.03, g. 17:30

 37:23 (14;12)

JMM/66

MKS Padwa Zamość II

-

KS Unia Lublin

 10.03, g. 19:00

 33:25 (19:9)

JMM/67

KU AZS UMCS Lublin

-

UKS Bursa Puławy I

 10.02, g. 10:00

 15:23 (7:13)

JMM/68

KU AZS UMCS Lublin

-

UKS Bursa Puławy II

 10.02, g. 12:00

 37:10 (18:5)

JMM/69

KS Azoty-Puławy I

-

MKS Biłgoraj

 10.02, g: 10:00

 34:14 (18:6)

JMM/70

KS Azoty-Puławy II

-

MKS Biłgoraj

 10.02, g. 12:00

 30:28 (19:18)

 

 

 

 

02-03 marzca 2019

 

 

JMM/71

KS Unia Lublin

-

KS Azoty-Puławy I

 02.02, g. 11:00

 22:32 (11:16)

JMM/72

KS Unia Lublin

-

KS Azoty-Puławy II

 02.02, g. 15:00

 21:22 (11:16)

JMM/73

UKS Bursa Puławy I

-

MKS Padwa Zamość I

 03.03, g. 10:00

 20:17 (9:8)

JMM/74

UKS Bursa Puławy II

-

MKS Padwa Zamość II

 03.03, g. 11:30

 16:37 (5:21)

JMM/75

UKS Bursa Puławy I

-

MKS Padwa Zamość II

 03.03, g. 13:00

 27:26 (14:14)

JMM/76

UKS Bursa Puławy II

-

MKS Padwa Zamość I

 03.03, g. 14:30

 8:37 (2:19)

 

 

 

 

09-10 marca 2019

 

 

JMM/77

KS Azoty-Puławy I

-

UKS Olimpia Biała Podlaska

 10.03, g. 17:00

 33:18 (15:7)

JMM/78

KS Azoty-Puławy II

-

UKS Olimpia Biała Podlaska

 10.03, g. 19:00

 34:9 (17:5)

JMM/79

MKS Biłgoraj

-

UKS Bursa Puławy I

 21.03, g. 16:30

 

JMM/80

MKS Biłgoraj

-

UKS Bursa Puławy II

 21.03, g. 18:30

 

 

 

 

 

16-17 marca 2019

 

 

JMM/81

MKS Padwa Zamość I

-

MKS Biłgoraj

 12.03, g. 15.40

 37:13 (18:5)

JMM/82

MKS Padwa Zamość II

-

MKS Biłgoraj

 12.03. g. 17.15

 38:15 (22:7)

JMM/83

UKS Olimpia Biała Podlaska

<> 

UKS Bursa Puławy I

 17.03, g. 10:00

 29:15 (15:9)

JMM/84

UKS Olimpia Biała Podlaska

<> 

UKS Bursa Puławy II

 17.03, g. 12:30

 14:20 (5:7)

JMM/85

KU AZS UMCS Lublin

<> 

KS Azoty-Puławy I

 26.03, g. 15:30

 

JMM/86

KU AZS UMCS Lublin

<> 

KS Azoty-Puławy II

 26.03, g. 17:00

 

 

 

 

 

23-24 marca 2019

 

 

JMM/87

UKS Olimpia Biała Podlaska

-

MKS Padwa Zamość I

 24.03, g. 11:00

 

JMM/88

UKS Olimpia Biała Podlaska

-

MKS Padwa Zamość II

 24.03, g. 14:00

 

JMM/89

KS Unia Lublin

-

UKS Bursa Puławy I

 23.03, g. 11:00

 

JMM/90

KS Unia Lublin

-

UKS Bursa Puławy II

 23.03, g. 14:15

 

 

 

 

Baraże

30 marca 2019

 

 

JMM/91

zespół z 2 miejsca

-

zespół uprawniony

 

 

 

 

 

 

Rozgrywki wojewódzkie muszą zakończyć się do 30 marca 2019 r.

 

            1/16 Finałów Mistrzostw Polski      –  13-14 kwietnia 2019

            1/8 Finałów Mistrzostw Polski        –  27/28 kwietnia 2019

            1/4 Finałów Mistrzostw Polski        –  11/12 maja 2019

            Finał Mistrzostw Polski                    –  25/26 maja 2019

 

Kontakt

Dziękujemy za wsparcie