Składy

Składy Kadr Wojewódzkich 2018 r.

 

Kadra Wojewódzka Mlodziczek.

1.

Adkonis

Aleksandra    

Jedynka Łuków

2.

Białucha

Marta

Sprint Ulan-Majorat

3.

Celińska

Oliwia

Jedynka Łuków

4.

Grodzicka

Patrycja

Sprint Ulan-Majorat

5.

Kowalczyk

Hanna

Łukovia Łuków

6.

Kowalczyk

Zofia

Łukovia Łuków

7.

Kurowska

Marta

Sprint Ulan-Majorat

8.

Lipińska

Katarzyna

Sprint Ulan-Majorat

9.

Niebrzegowska

Emilia

Sprint Ulan-Majorat

10.

Ostrzyżek

Dominika

Sprint Ulan-Majorat

 

     

12.

Paćko

Łucja

Sprint Ulan-Majorat

13.

Rybicka

Oliwia

Łukovia Łuków

14.

Rybka

Aleksandra

Jedynka Łuków

15.  

Śpiewak

Karolina

Sprint Ulan-Majorat

16.

Tchórzewska

Wiktoria

Sprint Ulan-Majorat

Kadra szkoleniowa: 
Iwona Gajowiak – trener główny 

 

Kadra Wojewódzka Juniorek młodszych.

1.

Kuśmierczyk

Kamila

KMKS Kraśnik

2.

Kawęcka

Martyna

KMKS Kraśnik

3.

Frąc

Weronika

Łukovia Łuków

4.

Trochimowska

Maja

Łukovia Łuków

5.

Kulesza

Oliwia

KMKS Kraśnik

6.

Janczarek

Weronika    

KMKS Kraśnik

7.

Wasak

Paula

Łukovia Łuków

8.

Kalińska

Natalia

Łukovia Łuków

9.

Dąbska

Julia

Roxa Lublin

10.

Ździebłowska

Laura

Roxa Lublin

11.

Kawka

Amelia

Roxa Lublin

12.

Jóźwik

Klaudia

Sprinter Lublin

13.

Brodziak

Julia

Sprinter Lublin

14.

Kowalska

Angelika

Sprinter Lublin

15.  

Śliwińska

Oliwia   

Roxa Lublin

16.

Górska

Dominika

Sprinter Lublin

Kadra szkoleniowa: 
Maliszewski Patryk – trener główny 
Czubala Waldemar  – trener asystent 

 

Kadra Wojewódzka Młodzików.

1.

Wasilewski

Mateusz

SPR Łukovia Łuków

2.   

Ciupa

Paweł

KS PR Azoty Puławy

3.

Krasucki

Jan

KS PR Azoty Puławy

4.

Łucjanek

Maciej

KS PR Azoty Puławy

5.

Sekuła

Szymon

KS PR Azoty Puławy

6.

Włudarczyk

Wojciech   

KS PR Azoty Puławy

7.

Ferenc

Piotr

MKS Padwa Zamość

8.

Skiba

Dawid

MKS Padwa Zamość

9.

Łączek

Michał

UKS Sprint Ulan-Majorat

10.

Chodowski   

Ignacy

AZS UMCS Lublin

11.

Dziadosz

Stanisław

AZS UMCS Lublin

12.

Gwiazda

Michał

AZS UMCS Lublin

13.

Pytka

Adam

AZS UMCS Lublin

14.  

Sadło

Tomasz

AZS UMCS Lublin

15.

Skoczylas

Damian

AZS UMCS Lublin

16.

Welcz

Jakub

AZS UMCS Lublin

Kadra szkoleniowa: 
Dors Zbigniew – trener główny 
Antolak Ryszard  – trener asystent 
Antolak Mateusz  – trener asystent

     

Kadra Wojewódzka Juniorów młodszych.

1.

Arcaba

Tomasz

MKS Padwa Zamość

2.

Buczek

Marcel

Międzyszkolny Klub Sportowy Biłgoraj

3.

Dragan

Alan

MKS Padwa Zamość

4.

Florek

Eryk

MKS Padwa Zamość

5.

Gęborys

Kacper

MKS Padwa Zamość

6.

Kościk

Jakub

MKS Padwa Zamość

7.

Łodziński

Miłosz

UKS Bursa Puławy

8.

Małecki

Patryk

MKS Padwa Zamość

9.

Martyniku

Kacper

MKS Padwa Zamość

10.

Olichwiruk

Michał

UKS Olimpia Biała Podlaska

11.

Pawlonka

Łukasz

UKS Bursa Puławy

12.

Romańczuk   

Paweł

MKS Padwa Zamość

13.

Widomski

Andrzej

AZS UMCS Lublin

14.

Pietras

Jakub

KS PR Azoty Puławy

15.  

Szewczyk

Dominik   

KS PR Azoty Puławy

16.

Kamiński

Tymon

UKS Bursa Puławy

Kadra szkoleniowa: 
Morawski Damian – trener główny 
Zielonka Michał  – trener asystent 

Kontakt

Dziękujemy za wsparcie