Liga Wojewódzka Juniorek Młodszych

Liga Wojewódzka Juniorek Młodszych 2018/19

Lp 

Nazwa drużyny

 M 

 Zw 

 P 

 Rw 

 Rp 

 Zd 

 St

 Zd-St 

 Zd 

 St 

1

KMKS Kraśnik

6

6

0 0 0 212 124 88 18 0

2

MKS Lublin

5

4 1 0 0 176 118 58 12 3

3

SKF Sprinter Lublin

4

3 1 0 0 140 89 51 9 3

4

SPR Łukovia Łuków

5

2 3 0 0 191 131 60 6 9

5

UKS Roxa Lublin

4

1 3 0 0 103 111 -8 3 9

6

Azoty-Puławy

4

0 4 0 0 52 164 -112 0 12

7

UKS Bursa Puławy

4

0 4 0 0 59 196 -137 0 12

M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; P - ilość porażek; Rw - remisy wygrane; Rp - remisy przegrane; Zd - zdobyte; St - stracone

 

nr meczu 

 gospodarz

 -

gość

 data 

 wynik 

I RUNDA

 

 

 

29-30 września 2018

 

 

JMK/1

MKS Lublin

 - 

 KS Azoty-Puławy

 30.09, g. 12:30 

39:16 (16:8) 

JMK/2

SPR Łukovia Łuków  

 -

 UKS Bursa Puławy

 06.10, g. 13:00

 51:14 (24:9)

JMK/3

KMKS Kraśnik

 -

 SKF Sprinter Lublin

 04.11, g. 12:00

 33:31 (14:14)

 

 

 

 

13-14 października 2018

 

 

JMK/4

SPR Łukovia Łuków

 -

 UKS Roxa Lublin

 13.10, g. 10.00

 31:34 (16:16)

JMK/5

KMKS Kraśnik

 -

 KS Azoty-Puławy

 14.10, g. 10.00

 42:4 (23:1)

JMK/6

SKF Sprinter Lublin

 -

 UKS Bursa Puławy

 13.10, g.10.30

50:18 (27:11) 

 

 

 

 

20-21 października 2018

 

 

JMK/7

UKS Bursa Puławy

 -

 KMKS Kraśnik

 26.10, g. 19:20

 12:47 (7:29)

JMK/8

KS Azoty-Puławy

 -

 SPR Łukovia Łuków

 20.10, g. 13:00

 16:50 (5:23)

JMK/9

UKS Roxa Lublin

 -

 MKS Lublin

 21.10, g.10.30

 27:28 (14:14)

 

 

 

 

27-28 października 2018

 

 

JMK/10

KS Azoty-Puławy

 -

 SKF Sprinter Lublin

 28.10, g. 13:15

 16:33 (5:18)

JMK/11

UKS Roxa Lublin

 -

 KMKS Kraśnik

 28.10, g. 13:00

 20:26 (12:16)

JMK/12

MKS Lublin

 -

 SPR Łukovia Łuków

 28.10, g. 11:00

 33:30 (15:14)

 

 

 

 

10-11 listopada 2018

 

 

JMK/13

UKS Roxa Lublin

 -

 UKS Bursa Puławy

 18.11, g. 14:15

 

JMK/14

MKS Lublin

 -

 SKF Sprinter Lublin

 15.12, g. 10:30

 

JMK/15

KMKS Kraśnik

 <>

 SPR Łukovia Łuków

 9.11, g. 20:00

 34:29 (14:12)

 

 

 

 

17-18 listopada 2018

 

 

JMK/16

KMKS Kraśnik

 -

 MKS Lublin

 17.11, g. 11:00

 30:28 (13:14)

JMK/17

SKF Sprinter Lublin

 -

 UKS Roxa Lublin

 17.11, g.11:00

 26:22 (11:13)

JMK/18

UKS Bursa Puławy

 -

 KS Azoty-Puławy

 

 

 

 

 

 

24-25 listopada 2018

 

 

JMK/19

SKF Sprinter Lublin

 -

 SPR Łukovia Łuków

 14.11, g. 11:00

 

JMK/20

UKS Bursa Puławy

 -

 MKS Lublin

 14.11, g. 19:20

 15:48 (8:25)

JMK/21

KS Azoty-Puławy

 -

 UKS Roxa Lublin

 

 

 

 

 

 II RUNDA

 

 

 

08-09 grudnia 2018

 

 

JMK/22

KS Azoty-Puławy

 -

 MKS Lublin

 

 

JMK/23

UKS Bursa Puławy

 -

 SPR Łukovia Łuków

 

 

JMK/24

SKF Sprinter Lublin

 -

 KMKS Kraśnik

 

 

 

 

 

 

05-06 stycznia 2019

 

 

JMK/25

UKS Roxa Lublin

 -

 SPR Łukovia Łuków

 

 

JMK/26

KS Azoty-Puławy

 -

 KMKS Kraśnik

 

 

JMK/27

UKS Bursa Puławy

 -

 SKF Sprinter Lublin

 

 

 

 

 

 

19-20 stycznia 2019

 

 

JMK/28

KMKS Kraśnik

 -

 UKS Bursa Puławy

 

 

JMK/29

SPR Łukovia Łuków

 -

 KS Azoty-Puławy

 

 

JMK/30

MKS Lublin

 -

 UKS Roxa Lublin

 

 

 

 

 

 

02-03 luty 2019

 

 

JMK/31

SKF Sprinter Lublin

 -

 KS Azoty-Puławy

 

 

JMK/32

KMKS Kraśnik

 -

 UKS Roxa Lublin

 

 

JMK/33

SPR Łukovia Łuków

 -

 MKS Lublin

 

 

 

 

 

 

23-24 luty 2019

 

 

JMK/34

UKS Bursa Puławy

 -

 UKS Roxa Lublin

 

 

JMK/35

SKF Sprinter Lublin

 -

 MKS Lublin

 

 

JMK/36

KMKS Kraśnik

 -

 SPR Łukovia Łuków

 

 

 

 

 

 

02-03 marca 2019

 

 

JMK/37

MKS Lublin

 -

 KMKS Kraśnik

 

 

JMK/38

UKS Roxa Lublin

 -

 SKF Sprinter Lublin

 

 

JMK/39

KS Azoty-Puławy

 -

 UKS Bursa Puławy

 

 

 

 

 

 

09-10 marca 2019

 

 

JMK/40

SPR Łukovia Łuków

 -

 SKF Sprinter Lublin

 

 

JMK/41

MKS Lublin

 -

 UKS Bursa Puławy

 

 

JMK/42

UKS Roxa Lublin

 -

 KS Azoty-Puławy

 

 

 

 

 

baraże

16-17 marca 2019

 

 

 

zespół z 2.miejsca

 -

 zespół uprawniony

 

 

Kontakt

Dziękujemy za wsparcie