KONKURS NA TRENERÓW KOORDYNATORÓW KW - PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA!

KONKURS NA TRENERÓW KOORDYNATORÓW KW - PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA!

W związku z informacją otrzymaną od Przedstawicieli Związku Piłki Ręcznej w Polsce odnośnie wprowadzenia piłki ręcznej plażowej kobiet i mężczyzn do programu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich oraz włączenia do szkolenia w ramach Kadr Wojewódzkich od 2021 roku zawodniczek i zawodników piłki ręcznej plażowej (na ten moment wyłącznie w kategorii młodzik),

Lubelski Związek Piłki Recznej ogłasza konkurs i poszukuje osób do pełnienia funkcji 
Trenerów Koordynatorów Kadry Wojewódzkiej:

- rocznika 2007 (młodziczka / młodzik), 
- rocznika 2006 (juniorka mł. / junior mł.).

Poszukujemy osób spełniających kryteria:
- posiadanie doświadczenia w charakterze zawodnika w zawodach piłki ręcznej plażowej (amatorskich lub rangi MP) lub doświadczenie trenera,
- znających specyfikę dyscypliny piłki ręcznej plażowej,
- chętnych do podjęcia współpracy z LZPR w zakresie rozwijania piłki ręcznej plażowej w naszym województwie.

Jednoczesnie informujemy, że na chwilę obecną, do prowadzenia kadr wojewódzkich w piłce ręcznej plażowej nie jest wymagane posiadanie licencji trenerskiej ZPRP (wymagane uzyskanie licencji w terminie późniejszym).

Zadania dla przyszłego trenera koordynatora:
- wyłonienie i prowadzenie zawodników kadr,
- bieżący kontakt z Przedstawicielami LZPR, ZPRP i Lubelskiej Unii Sportu w zakresie spraw organizacyjno-finansowych dotyczących kadr.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres e-mail: lublin@zprp.org.pl wraz ze wskazaniem doświadczenia związanego z piłką ręczną plażową i krótkim opisem pomysłu na rozwój tej dyscypliny w naszym województwie. Wiadomośc e-mail powinna zawierać tytuł "KONKURS - piłka ręczna plażowa" z dopiskiem kategorii wiekowej.

Na zgłoszenia czekamy do 20 stycznia 2021 roku.

 

Kontakt

Dziękujemy za wsparcie