Nowe licencje instruktorskie wręczone!

Nowe licencje instruktorskie wręczone!

W minioną sobotę, w siedzibie Lubelskiego Związku Piłki Ręcznej miało miejsce oficjalne wręczenie licencji instruktorskich wraz z listami gratulacyjnymi prezesa Zarządu Jerzego Witaszka dla osób, które odbyły kurs na instruktora piłki ręcznej. Kurs certyfikowany był przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce, a organizowany przez LZPR.

Ta symboliczna uroczystość była okazją do złożenia gratulacji z okazji pomyślnego ukończenia kursu i zdania egzaminu na instruktora piłki ręcznej oraz wspólnej dyskusji na temat naszej dyscypliny. Każdy z Uczestników – nowych instruktorów piłki ręcznej, opowiedział o swoich doświadczeniach ze szczypiorniakiem, początkach w zawodzie i planach związanych z pracą jako trener.

Witamy Was w gronie trenerów. Cieszymy się, że rodzina piłki ręcznej w naszym Województwie stale się powiększa i że możemy spędzić wspólnie dzisiejszy czas. Liczymy, że również dzięki Wam, nasza dyscyplina będzie się rozwijać i umacniać pozycję naszego Związku. Życzę Wam, aby praca trenera piłki ręcznej przyniosła Wam wiele ciekawych wyzwań i satysfakcji. Słowa podziękowania dla dr Krzysztofa Krawczyka za to, że sprawnie zorganizował ten kurs i dzięki temu mamy kilkunastu nowych trenerów piłki ręcznej w Województwie Lubelskim. Do zobaczenia na parkietach hal sportowych. – powiedział Jerzy Witaszek – prezes Zarządu Lubelskiego Związku Piłki Ręcznej.

Po spotkaniu, wszyscy uczestnicy udali się do wspólnego kibicowania podczas odbywającego się tego dnia meczu w hali Globus - KS Azoty-Puławy z THW Kiel, w ramach europejskich rozgrywek o Puchar EHF.

Podczas spotkania swoje licencje i listy gratulacyjne otrzymali nowi instruktorzy piłki ręcznej:
- Jakub Brodziak, 
- Miłosz Drozd, 
- Aneta Ferens, 
- Radosław Kozaczuk, 
- Jagoda Lasek, 
- Przemysław Piszcz, 
- Angelika Wojdyło, 
- Marcin Zienkiewicz.

Nowe licencje i listy gratulacyjne otrzymają również:
- Tomasz Fugiel,
- Karol Goś,
- Maciej Maciąg,
- Artur Paszkiewicz,
- Grażyna Rychlik.

W spotkaniu wzięli udział rownież przedstawiciele LZPR: 
- przewodnicząca Komisji Gier i Dyscypliny LZPR - Edyta Danielczuk,
- członek Komisji Gier i Dyscypliny LZPR - Katarzyna Wojdat,
- prezes Zarządu – Jerzy Witaszek, 
- I wiceprezes Zarządu – Bogusław Trojan, 
- wiceprezes Zarządu ds. organizacyjnych – Tomasz Lewtak,
- przewodniczący Komisji Szkoleniowej LZPR – dr Krzysztof Krawczyk.

GRATULUJEMY!

Zdjęcia ze spotkania dostępne są TUTAJ [KLIKNIJ], oraz na naszym fanpage'u na facebook'u!

Kontakt

Dziękujemy za wsparcie