Lubelskie Handball Camp vol. 2

Lubelskie Handball Camp vol. 2

Zapraszamy Zawodniczki, Zawodników, Władze Klubów, Uczniów, Nauczycieli i Dyrekcje Szkół oraz wszelkie grupy zorganizowane naszego regionu na drugą edycję wydarzenia Lubelskie Handball Camp, które odbędzie się 13 czerwca 2019 roku, o godzinie 10:30 w hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

Głównymi gośćmi naszego wydarzenia będą Zawodnicy, uczestnicy Pucharu EHF - piłkarze ręczni KS AZOTY-PUŁAWY. Do współpracy zaproszone zostały wszystkie Kluby naszego województwa występujące w rozgrywkach ligowych: 21-krotne Mistrzynie Polski - zawodniczki MKS Lublin. AZS AWF Biała Podlaska, MKS AZS UMCS Lublin, MKS Padwa Zamość, AZS UMCS Lublin i UKS Olimpia Biała Podlaska.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 10 czerwca 2019 roku na adres e-mail lublin@zprp.org.pl, wskazując jednocześnie orientacyjną liczbę osób chętnych do wzięcia udziału z wyszczególnieniem młodzieży i osób dorosłych wraz z podaniem kontaktu e-mail i telefonicznego do opiekuna grupy i informacją o kategorii wiekowej i ewentualnej chęci rozegrania meczu sparingowego z innym, zgłoszonym zespołem w danej kategorii wiekowej.

Nasze wydarzenie podzielone będzie na dwie części: pierwsza część w formie warsztatów i rozmów z Zawodnikami i Uczestnikami, druga zaś w formie wspólnego treningu, konkursów i meczów pokazowych. Dla najbardziej aktywnych uczestników przewidziane są pamiątkowe upominki. Lubelskie Handball Camp to również okazja do nagrodzenia najlepszych Zawodników i Klubów naszego Województwa w sezonie 2018/19. Dołożymy wszelkich starań, aby ta kolejna edycja naszego wydarzenia była ciekawą atrakcją i mile spędzonym czasem w gronie najlepszych Szczypiornistek i Szczypiornistów naszego Województwa.

Zobaczcie to, co działo się podczas pierwszej edycji naszego Campu:

Liczba miejsc ograniczona.
Lubelskie Handball Camp organizowane jest dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego i Urzędu Miasta Lublin.

 
 
Wydatek współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach realizacji projektu pt. „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II”.

 

Kontakt

Dziękujemy za wsparcie