You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'system) VALUES ('44.200.86.95', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)')' at line 1INSERT INTO day_visitors (ip, system) VALUES ('44.200.86.95', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)')
Kursokonferencja licencyjna - B i C - Oficjalna strona Lubelskiego Związku Piłki Ręcznej

Kursokonferencja licencyjna - B i C

Kursokonferencja licencyjna - B i C

Lubelski Związek Piłki Ręcznej ogłasza nabór do udziału w kursokonferencji szkoleniowej dla nauczycieli, instruktorów i trenerów piłki ręcznej uprawniającej do ubiegania się lub przedłużenia licencji kategorii C i B na sezon 2022/23. Odbędzie się ona w dniach 9-11 września 2022 roku.

Kursokonferencja odbędzie się w Lublinie. Dokładne miejsce prowadzenia zajęć będzie wskazane w późniejszym terminie.

Koszt uczestnictwa - 290 zł.
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu. Istnieje możliwość zorganizowania noclegu i wyżywienia za dodatkową opłatą. W przypadku chęci skorzystania z oferty organizatora prosimy o zaznaczenie tego faktu w formularzu zgłoszenia w rubryce "Uwagi".

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym programem kursokonferencji i nadsyłania zgłoszeń poprzez niżej zamieszczony formularz do dnia 5 sierpnia na adres lublin@zprp.org.pl Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc na kursokonferencję jest ograniczona. 

Formularz_zgłoszenia_kurskonferencja_C_2022 (.pdf z polami aktywnymi do wypełnienia)
Formularz_zgłoszenia_kurskonferencja_C_2022 (.doc)

---

Program konferencji szkoleniowej Lubelskiego Związku Piłki Ręcznej dla nauczycieli, instruktorów i trenerów w dniach 9-11.09.2022 r. wraz z prowadzącymi poszczególne panele.

 

Kontakt

Dziękujemy za wsparcie