W Lublinie rusza G&G Auto Lublin Handball Cup

W Lublinie rusza G&G Auto Lublin Handball Cup

W najbliższy weekend 27-29 sierpnia, w lubelskiej hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli gościć będziemy zespoły piłki ręcznej w ramach wydarzenia G&G Auto Lublin Handball Cup 2021. Ten ogólnopolski turniej rozgrywany będzie w kategorii młodziczek.

To organizowane przez Fundację MKS Lublin wydarzenie wyróżniać się będzie zarówno pod kątem sportowym, jak i organizacyjno-promocyjnym. Turniej rozgrywany będzie w systemie „każdy z każdym”, celem rozegrania jak największej ilości meczów.

Turniej G&G Auto Lublin Handball Cup jest to jeden z produktów Fundacji MKS Lublin, który dedykowany jest dla dziewcząt na co dzień trenujących w Klubie MKS Lublin S.A. Chcieliśmy stworzyć wyjątkowy turniej, z oprawą godną największych wydarzeń sportowych. Dzięki przychylności Pana Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka impreza organizowana jest pod Jego Patronatem Honorowym. Dzięki Partnerom Turnieju, którzy z entuzjazmem przystąpili do wsparcia naszej inicjatywy zadbaliśmy o szeroką promocję wydarzenia, atrakcyjne nagrody i dobre warunki do udziału. Wydarzenie posiada Sponsora Tytularnego. Billboardy informujące o turnieju widnieją na terenie całego Lublina. Chcemy pokazać, że warto inwestować w sportowy rozwój młodzieży, która stanowi bezpośrednie zaplecze 22-krotnych Mistrzyń Polski MKS Lublin. Tym wydarzeniem, wspólnie z Władzami Miasta Lublin chcemy również ogłosić całej Polsce, że Lublin został wybrany Europejską Stolicą Młodzieży w roku 2023. Wszystkie mecze organizowane w legendarnej hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli będą również transmitowane na naszym kanale na YouTube. Jesteśmy pewni, że Uczestnicy zadbają o emocje i wysoki poziom sportowy. Dzięki współpracy z Lubelskim Związkiem Piłki Ręcznej zadbaliśmy również o obsadę sędziowską na wysokim poziomie. Już teraz deklarujemy, że będzie to wydarzenie cykliczne, dla różnych kategorii wiekowych. Zapraszamy! – informuje Prezes Zarządu Fundacji MKS Lublin Waldemar Białowąs

W trakcie wydarzenia, zarówno uczestnicy jak i kibice będą mogli degustować produkty naszych Partnerów. Przed halą MOSiR im. Z. Niedzieli na kibiców czekać będą elektryczne auta Skoda G&G Auto Lublin, a także popularny „Ogórek”, czyli klasyk – Volkswagen Transporter T2. Na wszystkich, w ramach aktywnej atrakcji czekać będzie podłoga interaktywna i szereg innych. W turnieju wezmą udział zespoły z całej Polski. Co ciekawe, jednym z uczestników będzie reprezentacja jednego z województw.


Fundacja MKS Lublin zadbała o atrakcyjne nagrody i pamiątki dla uczestników turnieju:
Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę i zestaw gadżetów w turniejowym workoplecaku. Najlepszy zespół, oprócz pucharu, wygra voucher do wykorzystania na zakup strojów sportowych u naszego Partnera. Wyłoniona najlepsza siódemka turnieju, oprócz statuetek otrzyma m.in. tablet, biżuterię, głośniki bezprzewodowe. Wyłonimy MVP turnieju, która otrzyma zegarek i plecak od Skoda G&G Auto Lublin. Dla najlepszej zawodniczki nasz Partner Volkswagen Financial Services przewidział aparat fotograficzny – błyskawiczny. Dla najlepszej zawodniczki z Lublina nasz Partner KORN – Salony Jubilerskie przekaże zegarek marki Tissot. Zadbaliśmy również o to, aby ze swoimi upominkami z Lublina wyjechały Sztaby szkoleniowe zespołów. Wszyscy uczestnicy otrzymają również pamiątkowe dyplomy.

Zapraszamy do śledzenia www.facebook.com/FundacjaMKSLublin gdzie zamieszczane są najświeższe informacje związane z wydarzeniem.

Uczestnicy G&G Auto Lublin Handball Cup 2021:
▪ UKS Banino (pomorskie),
▪ Kadra Świętokrzyska,
▪ Enea Orlęta Zwoleń (mazowieckie),
▪ SPR Łukovia Łuków,
▪ KMKS Kraśnik,
▪ MKS I Lublin,
▪ MKS II Lublin.

Sponsor Tytularny: G&G Auto Lublin Sp. z o. o. – dealer Skoda, Volkswagen, Audi, Seat
Partner Strategiczny: Miasto Lublin
Partnerzy Główni: SIPMA S.A., LPEC S.A., Volkswagen Financial Services Polska, Lubelski Związek Piłki Ręcznej, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Fundacja Rozwoju Sportu, FunFloor,
Partnerzy: Europiek, W Chlebaku Bistro, IBRA, OSM Piaski, Agencja Reklamowa MAIK, AG-ITECH, KORN – Salony Jubilerskie, Restauracja Legendy Miasta, Perła Sport Pub, MoMo Sushi, LubApple Sp. z o.o., Wyższa Szkoła Wspołeczno Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie.
Patronat medialny: www.lublin112.pl
Organizatorzy: Fundacja MKS Lublin, MKS Lublin S.A.

 

Informacja prasowa i materiały Fundacji MKS Lublin.

Kontakt

Dziękujemy za wsparcie