Liga Wojewódzka Młodzików

Liga Wojewódzka Młodzików 2018/19

Lp

Nazwa drużyny

 M 

 Zw 

 P 

 Rw 

 Rp 

 Zd 

 St 

 Zd-St 

 Zd 

 St 

1

KU AZS UMCS Lublin

16

15

1

0

0

529

264

265

45

3

2

MKS Padwa I Zamość

13

12

1

2

0

375

196

179

34

5

3

Azoty-Puławy II

13

11

2

0

1

338

227

111

34

5

4

UKS Bursa Puławy

17

8

9

0

0

308

359

-51

24

27

5

UKS Olimpia Biała Podlaska

13

7

6

0

1

281

270

11

22

17

6

SPR Łukovia Łuków

15

7

8

0

0

320

362

-42

21

24

7

UKS Sprint-Ulan Majorat

15

4

11

0

0

326

424

-98

12

33

8

Azoty-Puławy I

13

4

9

0

0

237

317

-80

12

27

9

KS Unia Lublin

14

2

12

0

0

261

406

-145

6

36

10

MKS Padwa II Zamość

13

1

12

0

0

137

287

-150

3

36

M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; P - ilość porażek; Rw - remisy wygrane; Rp - remisy przegrane; Zd - zdobyte; St - stracone

 

nr meczu 

 gospodarz

 -

  gość

 data

 wynik

I RUNDA

 

 

 

29-30 września 2018

 

 

MM/1

UKS Bursa Puławy

 - 

 KU AZS UMCS Lublin

 29.09, g. 10.00 

 9:28 (5:17) 

MM/2

UKS Sprint Ulan-Majorat

 -

 KS Unia Lublin

 29.09, g. 10:00

 32:22 (17:7)

 

 

 

 

06-07 października 2018

 

 

MM/3

KS Azoty-Puławy I

 -

 KS Azoty-Puławy II

 07.10, g. 13:30

 14:26 (7:11)

MM/4

MKS Padwa Zamość I

 -

 MKS Padwa Zamość II

 12.10, g. 15:00

 29:11 (14:6)

MM/5

KS Unia Lublin

 -

 KU AZS UMCS Lublin

 06.10, g. 10:30

 16:35 (7:19)

MM/6

UKS Sprint Ulan-Majorat

 -

 UKS Bursa Puławy

 10.10, g.18:00

 17:22 (8:12)

MM/7

UKS Olimpia Biała Podlaska

 -

 SPR Łukovia Łuków

 07.10, g. 11.00

 23:22 (12:12)

 

 

 

 

13-14 października 2018

 

 

MM/8

KU AZS UMCS Lublin

 -

 UKS Sprint Ulan-Majorat

 13.10, g. 12.30

 40:17 (21:10)

MM/9

SPR Łukovia Łuków

 -

 KS Azoty-Puławy I

 14.10, g. 11.00

 23:16 (13:8)

MM/10

SPR Łukovia Łuków

 -

 KS Azoty-Puławy II

 14.10, g. 13.00

 19:27 (12:11)

MM/11

MKS Padwa Zamość I

 -

 KS Unia Lublin

 13.10, g. 10.00

 38:14 (18:5)

MM/12

MKS Padwa Zamość II

 -

 KS Unia Lublin

 13.10, g. 12.40

 12:11 (4:6)

 

 

 

 

20-21 października 2018

 

 

MM/13

UKS Sprint Ulan-Majorat

 -

 MKS Padwa Zamość I

 20.10, g. 11:30

 17:38 (6:22)

MM/14

UKS Sprint Ulan-Majorat

 -

 MKS Padwa Zamość II

 20.10, g. 13:30

 17:13 (7:7)

MM/15

UKS Bursa Puławy

 -

 SPR Łukovia Łuków

 21.10, g. 12:30

 19:18 (10:12)

MM/16

KS Azoty-Puławy I

 -

 KS Unia Lublin

 20.10, g. 14:30

 27:17 (15:6)

MM/17

KS Azoty-Puławy II

 -

 KS Unia Lublin

 20.10, g. 16:00

 22:7 (36:15)

MM/18

UKS Olimpia Biała Podlaska

-

 KU AZS UMCS Lublin

 19.10, g. 16:00

 13:23 (6:11)

 

 

 

 

27-28 października 2018

 

 

MM/19

UKS Olimpia Biała Podlaska

 -

 KS Azoty-Puławy I

 28.10, g. 11:00

 27:15 (15:6)

MM/20

UKS Olimpia Biała Podlaska

 -

 KS Azoty-Puławy II

 28.10, g. 13:00

 17:21 (9:10)

MM/21

KU AZS UMCS Lublin

 -

 SPR Łukovia Łuków

 27.10, g. 11:00 

 34:12 (19:7)

MM/22

MKS Padwa Zamość I

 -

 UKS Bursa Puławy

 27.10, g. 10:00

 28:3 (12:1)

MM/23

MKS Padwa Zamość II

 -

 UKS Bursa Puławy

 27.10, g. 11:45

 12:16 (6:8)

 

 

 

 

10-11 listopada 2018

 

 

MM/24

KU AZS UMCS Lublin

 -

 MKS Padwa Zamość I

 11.11, g. 14:00

 33:23 (15:9)

MM/25

KU AZS UMCS Lublin

 -

 MKS Padwa Zamość II

 11.11, g. 15:30

 37:9 (15:9)

MM/26

UKS Sprint Ulan-Majorat

 -

 UKS Olimpia Biała Podlaska

 10.11, g. 11:15

 23:30 (8:13)

MM/27

SPR Łukovia Łuków

 -

 KS Unia Lublin

 10.11, g. 11:00

 25:17 (15:7)

MM/28

UKS Bursa Puławy

 -

 KS Azoty-Puławy I

 11.11, g. 17:00

 19:22 (7:11)

MM/29

UKS Bursa Puławy

 -

 KS Azoty-Puławy II

 11.11, g. 18:30

 16:23 (9:12)

 

 

 

 

17-18 listopada 2018

 

 

MM/30

UKS Sprint Ulan-Majorat

 -

 KS Azoty-Puławy I

 18.11, g. 15:30

 26:16 (14:11)

MM/31

UKS Sprint Ulan-Majorat

 -

 KS Azoty-Puławy II

 18:11, g. 17:45

 19:30 (7:15)

MM/32

MKS Padwa Zamość I

 -

 SPR Łukovia Łuków

 17.11, g. 13:15

 34:9 (15:3)

MM/33

MKS Padwa Zamość II

 -

 SPR Łukovia Łuków

 17:11, g. 15:00

 12:23 (7:13)

MM/34

UKS Olimpia Biała Podlaska

 <>

 UKS Bursa Puławy

 18.11, g. 11:00

 14:11 (6:7)

 

 

 

 

01-02 grudnia 2018

 

 

MM/35

MKS Padwa Zamość I

 -

 UKS Olimpia Biała Podlaska

 15.11, g. 15:20

 20:20 (9:10)

k: 4:3

MM/36

MKS Padwa Zamość II

 -

 UKS Olimpia Biała Podlaska

 15.11, g. 17:50

 10:16 (4:9)

MM/37

UKS Bursa Puławy

 -

 KS Unia Lublin

 01.12, g: 16:00

 28:19 (14:9)

MM/38

KS Azoty-Puławy I

 -

 KU AZS UMCS Lublin

 01.12, g. 10:00

 14:35 (8:20)

MM/39

KS Azoty-Puławy II

 -

 KU AZS UMCS Lublin

 01.12, g. 13:00

 18:27 (8:12)

MM/40

SPR Łukovia Łuków

 -

 UKS Sprint Ulan-Majorat

 8.12, g: 14:00

 24:22 (11:12)

 

 

 

 

08-09 grudnia 2018

 

 

MM/41

KS Azoty-Puławy I

 -

 MKS Padwa Zamość I

 5.01, g. 15:00

 18:36 (8:16)

MM/42

KS Azoty-Puławy II

 -

 MKS Padwa Zamość II

 5.01, g. 16:30

 15:11 (11:4)

MM/43

KS Azoty-Puławy I

 -

 MKS Padwa Zamość II

 5.01, g. 18:00

 23:9 (14:4)

MM/44

KS Azoty-Puławy II

 -

 MKS Padwa Zamość I

 5.01, g. 19:30

 20:20 (9:11)

k: 3:5

MM/45

UKS Olimpia Biała Podlaska

 -

 KS Unia Lublin

 8.12, g. 11:00

 24:15 (14:8)

 

 

 

 

nr meczu

gospodarz                          

  -  

gość 

data                     

wynik            

II RUNDA

 

 

 

12-13 stycznia 2019

 

 

MM/46

KU AZS UMCS Lublin

-

UKS Bursa Puławy

 12.01, g. 11:00

 29:15 (16:6)

MM/47

KS Unia Lublin

-

UKS Sprint Ulan-Majorat

 12.01, g. 12:30

 26:22 (12:12)

 

 

 

 

19-20 stycznia 2019

 

 

MM/48

KS Azoty-Puławy II

-

KS Azoty-Puławy I

 19.01, g. 12:00

 26:11 (14:2)

MM/49

MKS Padwa Zamość II

-

MKS Padwa Zamość I

 01.02, g. 15:30

 7:25 (3:12)

MM/50

KU AZS UMCS Lublin

-

KS Unia Lublin

 19.01, g. 11:00

 47:23 (25:13)

MM/51

UKS Bursa Puławy

-

UKS Sprint Ulan-Majorat

 20.01, g, 11;00

 23:17 (8:8)

MM/52

SPR Łukovia Łuków

-

UKS Olimpia Biała Podlaska 

 20.01, g. 11:00

 24:22 (14:8)

 

 

 

 

26-27 stycznia 2019

 

 

MM/53

UKS Sprint Ulan-Majorat

-

KU AZS UMCS Lublin

 03.02, g: 11:30

 22:42 (10:23)

MM/54

KS Azoty-Puławy I

-

SPR Łukovia Łuków

 26.01, g: 10:00

 20:18 (11:8)

MM/55

KS Azoty-Puławy II

-

SPR Łukovia Łuków

 26.01, g: 13:00

 27:20 (16:8)

MM/56

KS Unia Lublin

-

MKS Padwa Zamość I

 03.02, g: 11:00

 14:38 (8:17)

MM/57

KS Unia Lublin

-

MKS Padwa Zamość II

 03.02, g: 13:00

 24:9 (16:3)

 

 

 

 

09-10 lutego 2019

 

 

MM/58

MKS Padwa Zamość I

-

UKS Sprint Ulan-Majorat

 zmiana terminu

 

MM/59

MKS Padwa Zamość II

-

UKS Sprint Ulan-Majorat

 zmiana terminu

 

MM/60

SPR Łukovia Łuków

-

UKS Bursa Puławy

 02.02, g. 13:30

 24:20 (14:6)

MM/61

KS Unia Lublin

-

KS Azoty-Puławy I

 31.03, g. 10:00

 

MM/62

KS Unia Lublin

-

KS Azoty-Puławy II

 31.03, g. 11:30

 

MM/63

KU AZS UMCS Lublin

-

UKS Olimpia Biała Podlaska

 9.02, g. 12:00

 37:20 (18:8)

 

 

 

 

02-03 marca 2019

 

 

MM/64

KS Azoty-Puławy I

-

UKS Olimpia Biała Podlaska

 13/14.04

 

MM/65

KS Azoty-Puławy II

-

UKS Olimpia Biała Podlaska

 13/14.04

 

MM/66

SPR Łukovia Łuków

-

KU AZS UMCS Lublin

 03.02, g. 14:00

 26:41 (9:23)

MM/67

UKS Bursa Puławy

-

MKS Padwa Zamość I

 24.02, g. 10:00

 15:26 (4:15)

MM/68

UKS Bursa Puławy

-

MKS Padwa Zamość II

 24.02, g. 11:40

 25:15 (12:7)

 

 

 

 

09-10 marca 2019

 

 

MM/69

MKS Padwa Zamość I

-

KU AZS UMCS Lublin

 9.03, g. 11:15

 20:15 (6:4)

MM/70

MKS Padwa Zamość II

-

KU AZS UMCS Lublin

 9.03, g. 14:00

 7:26 (2:13)

MM/71

UKS Olimpia Biała Podlaska

-

UKS Sprint Ulan-Majorat

 9.03, g. 10:45

 34:25 (18:15)

MM/72

KS Unia Lublin

-

SPR Łukovia Łuków

 9.03, g. 18:30

 28:33 (13:15)

MM/73

KS Azoty-Puławy I

-

UKS Bursa Puławy

 4.03, g. 15:00

 17:23 (9:10)

MM/74

KS Azoty-Puławy II

 

UKS Bursa Puławy

 4.03, g. 17:00

 29:20 (15:10)

 

 

 

 

16-17 marca 2019

 

 

MM/75

KS Azoty-Puławy I

-

UKS Sprint Ulan-Majorat

 16.03, g. 10:00

 24:32 (13:15)

MM/76

KS Azoty-Puławy II

-

UKS Sprint Ulan-Majorat

 16.03, g. 12:30

 40:18 (18:8)

MM/77

SPR Łukovia Łuków

-

MKS Padwa Zamość I

 

 

MM/78

SPR Łukovia Łuków

-

MKS Padwa Zamość II

 

 

MM/79

UKS Olimpia Biała Podlaska

<>

UKS Bursa Puławy

 17.03, g. 11:30

 24:21 (12:11)

 

 

 

 

23-24 marca 2019

 

 

MM/80

UKS Olimpia Biała Podlaska

-

MKS Padwa Zamość I

 24.03, g. 12:30

 

MM/81

UKS Olimpia Biała Podlaska

-

MKS Padwa Zamość II

 24.03, g. 15:30

 

MM/82

KS Unia Lublin

-

UKS Bursa Puławy

 23.03, g. 12:45

 

MM/83

KU AZS UMCS Lublin

-

KS Azoty-Puławy I

 24.03, g. 10:00

 

MM/84

KU AZS UMCS Lublin

-

KS Azoty-Puławy II

 24.03, g. 13:00

 

MM/85

UKS Sprint Ulan-Majorat

-

SPR Łukovia Łuków

 23.03, g. 11:00

 

 

 

 

 

30-31 marca 2019

 

 

MM/86

MKS Padwa Zamość I

-

KS Azoty-Puławy I

 

 

MM/87

MKS Padwa Zamość II

-

KS Azoty-Puławy II

 

 

MM/88

MKS Padwa Zamość II

-

KS Azoty-Puławy I

 

 

MM/89

MKS Padwa Zamość I

-

KS Azoty-Puławy II

 

 

MM/90

KS Unia Lublin

-

UKS Olimpia Biała Podlaska

 

 

 

 

 

Baraże

19 kwietnia 2019

 

 

MM/91

zespół z 2 miejsca

-

zespół uprawniony

 

 

 

 

 

 

            Rozgrywki wojewódzkie muszą zakończyć się do 19 kwietnia 2019 r.

 

            1/16 Finałów Mistrzostw Polski      – 04/05 kwietnia 2019

            1/8 Finałów Mistrzostw Polski        – 18/19 maja 2019

            1/4 Finałów Mistrzostw Polski        – 01/02 czerwca 2019

            Finał Mistrzostw Polski                   – 14/15 czerwca 2019

 

Kontakt

Dziękujemy za wsparcie