Liga Wojewódzka Chłopców

k: Liga Wojewódzka Chłopców 2018/19 

Lp

Nazwa drużyny

M

Zw

P

Rw

Rp

Zd

St

Zd-St

Zd

St

 

1

Azoty-Puławy III

14

12

2

0

1

315

150

165

37

5

 

2

UKS Olimpia Biała Podlaska I

14

12

2

1

0

351

206

145

35

7

 

3

Azoty-Puławy I

14

11

3

1

0

274

176

98

32

10

 

4

UKS Sprint-Ulan Majorat

14

7

7

1

1

185

188

-3

21

21

 

5

MKS Padwa I Zamość

14

6

8

0

0

168

222

-54

18

24

 

6

Azoty-Puławy II

14

4

10

0

1

200

213

-13

13

29

 

7

MKS Padwa Zamość II

14

4

10

1

1

131

245

-114

12

30

 

8

UKS Olimpia Biała Podlaska II

14

0

14

0

0

112

336

-224

0

42

 

M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; P - ilość porażek; Rw - remisy wygrane; Rp - remisy przegrane; Zd - zdobyte; St - stracone

 

 

 

 

nr meczu 

          gospodarz

 - 

                gość

 data 

 wynik 

I RUNDA

 

 

 

13-14 października 2018

 

 

DzM/1

MKS Padwa Zamość I

 -

  UKS Olimpia Biała Podlaska I 

 13.10, g. 11:00  

 13:23 (9:12) 

DzM/2

MKS Padwa Zamość II

 -

  UKS Olimpia Biała Podlaska II

 13.10, g. 11:50

 12:6 (7:4)

DzM/3

MKS Padwa Zamość I

 -

  UKS Olimpia Biała Podlaska II   

 13.10, g. 13:40

 16:9 (7:4)

DzM/4

MKS Padwa Zamość II

 -

  UKS Olimpia Biała Podlaska I

 13.10, g. 14.30

 10:25 (5:11)

 

 

 

 

20-21 października 2018

 

 

DzM/5

UKS Sprint Ulan-Majorat

 -

 MKS Padwa Zamość I

 8.12, g. 10:30

 12:8 (8:6)

DzM/6

UKS Sprint Ulan-Majorat

 -

 MKS Padwa Zamość II

 8.12, g. 12:00

 17:8 (5:6)

DzM/7

KS Azoty-Puławy I

 -

 KS Azoty-Puławy II

 20.10, g. 9:30

 22:17 (11:7)

DzM/8

KS Azoty-Puławy I

 -

 KS Azoty-Puławy III

 20.10, g. 10:30

 11:7 (4:2)

DzM/9

KS Azoty-Puławy II

 -

 KS Azoty-Puławy III

 20.10, g. 11:30

 12:16 (5:12)

 

 

 

 

27-28 października 2018

 

 

DzM/10

UKS Olimpia Biała Podlaska I

 -

 KS Azoty-Puławy III

 28.10, g.12:00

 20:24 (11:14)

DzM/11

UKS Olimpia Biała Podlaska II

 -

 KS Azoty-Puławy III

 28.10, g. 10:00

 6:26 (3:14)

 

 

 

 

10-11 listopada 2018

 

 

DzM/12

KS Azoty-Puławy I

 -

 MKS Padwa Zamość I

 10.11, g. 10:00

 12:7 (25:9)

DzM/13

KS Azoty-Puławy II

 -

 MKS Padwa Zamość II

 10.11, g. 11:00

 17:5 (8:3)

DzM/14

KS Azoty-Puławy I

 -

MKS Padwa Zamość II

10.11, g. 12:30

23:3 (11:2)

DzM/15

KS Azoty-Puławy II

 -

 MKS Padwa Zamość I

 10.11, g. 13:30

 12:17 (4:7)

DzM/16

UKS Sprint Ulan-Majorat

 -

 UKS Olimpia Biała Podlaska I

 10.11, g. 10:00

 10:15 (5:8)

DzM/17

UKS Sprint Ulan-Majorat

 -

 UKS Olimpia Biała Podlaska II

 10.11, g. 12:30

 19:2 (9:1)

 

 

 

 

17-18 listopada 2018

 

 

DzM/18

UKS Sprint Ulan-Majorat

 -

 KS Azoty-Puławy I

 18.11, g. 19:00

 10:15 (5:5)

DzM/19

UKS Sprint Ulan-Majorat

 -

 KS Azoty-Puławy II

 18.11, g. 16:45

 15:10 (9:3)

DzM/20

KS Azoty-Puławy III

 -

 MKS Padwa Zamość I

 01.12, g. 10:30

 26:6 (7:2)

DzM/21

KS Azoty-Puławy III

 -

 MKS Padwa Zamość II

 01.12, g. 11:30

 30:7 (16:5)

 

 

 

 

01-02 grudnia 2018

 

 

DzM/22

UKS Olimpia Biała Podlaska I

 - 

 KS Azoty-Puławy I

 02.12, g. 10:30

 24:19 (10:8)

DzM/23

UKS Olimpia Biała Podlaska II

 -

 KS Azoty-Puławy II

 02.12, g. 11:30

 9:15 (5:10)

DzM/24

UKS Olimpia Biała Podlaska I

 -

 KS Azoty-Puławy II

 02.12, g. 12:15

 27:16 (13:7)

DzM/25

UKS Olimpia Biała Podlaska II

 -

 KS Azoty-Puławy I

 02.12, g. 13:00

 5:22 (2:10)

 

 

 

 

08-09 grudnia 2018

 

 

DzM/26

UKS Sprint Ulan-Majorat

 -

 KS Azoty-Puławy III

 09.12, g. 12:00

 14:14 (8:6)

  k: 3:1

DzM/27

MKS Padwa Zamość I

 -

 MKS Padwa Zamość II

 14.12, g. 15:30 

 10:7 (3:5)

DzM/28

UKS Olimpia Biała Podlaska I

 -

 UKS Olimpia Biała Podlaska II

 15.12, g. 11:30

 33:8 (19:3)

 

Terminarz II Rundy:

nr meczu 

 gospodarz

 - 

 gość

 data 

 wynik 

II RUNDA   

                          

                       

 

26-27 stycznia 2019

 

 

DzM/29

UKS Olimpia Biała Podlaska I

 -

 MKS Padwa Zamość I              

 26.01, g. 11:00

 29:13 (17:6)

DzM/30

UKS Olimpia Biała Podlaska II

 -

 MKS Padwa Zamość II

 26.01, g. 12:00

 10:19 (1:12)

DzM/31

UKS Olimpia Biała Podlaska I

 -

 MKS Padwa Zamość II

 26.01, g. 13:00

 32:9 (14:5)

DzM/32

UKS Olimpia Biała Podlaska II

 -

 MKS Padwa Zamość I

 26.01, G. 14:00

 10:24 (5:15)

 

 

 

 

02-03 luty 2019

 

 

DzM/33

KS Azoty-Puławy III

 -

 UKS Olimpia Biała Podlaska I

 14.04, g: 9:30

 17:13 (8:5)

DzM/34

KS Azoty-Puławy III

 -

 UKS Olimpia Biała Podlaska II

 14.04, g. 12:00

 27:9 (13:3)

DzM/35

KS Azoty-Puławy I

 -

 UKS Sprint Ulan-Majorat

 02.02, g. 10:00

 21:9 (11:2)

DzM/36

KS Azoty-Puławy II

 -

 UKS Sprint Ulan-Majorat

 02.02, g. 11:15

 10:11 (6:5)

 

 

 

 

09-10 luty 2019

 

 

DzM/37

MKS Padwa Zamość I

 -

 UKS Sprint Ulan-Majorat

 28.04, g. 13:10

 20:12 (10:6)

DzM/38

MKS Padwa Zamość II

 -

 UKS Sprint Ulan-Majorat

 28.04, g. 15:25

 10:10 (7:6)

k: 3:2

DzM/39

KS Azoty-Puławy II

 -

 KS Azoty-Puławy I

 15.03. g. 14:30

 9:16 (4:6)

DzM/40

KS Azoty-Puławy III

 -

 KS Azoty-Puławy I

 9.02, g. 10:00

 8:5 (24:16)

DzM/41

KS Azoty-Puławy III

 -

 KS Azoty-Puławy II

 15.03, g. 15:30

 31:13 (13:9)

 

 

 

 

09-10 marca 2019

 

 

DzM/42

MKS Padwa Zamość I

 -

 KS Azoty-Puławy III

 9.03, g. 10:00

 4:19 (3:7)

DzM/43

MKS Padwa Zamość II

 -

 KS Azoty-Puławy III

 9.03, g. 12:45

 9:30 (3:12)

DzM/44

UKS Olimpia Biała Podlaska I

 -

 UKS Sprint Ulan-Majorat

 9.03, g. 9:30

 24:14 (9:8)

DzM/45

UKS Olimpia Biała Podlaska II

 -

 UKS Sprint Ulan-Majorat

 9.03, g. 12:00

 7:22 (2:8)

 

 

 

 

16-17 marca 2019

 

 

DzM/46

KS Azoty-Puławy III

 -

 UKS Sprint Ulan-Majorat

 16.03, g. 11:30

 24:10 (10:4)

DzM/47

UKS Olimpia Biała Podlaska II

 -

 UKS Olimpia Biała Podlaska I

 16.03, g. 11:30

 11:42 (5:22)

 

 

 

 

23-24 marca 2019

 

 

DzM/48

KS Azoty-Puławy I

 -

 UKS Olimpia Biała Podlaska I

 23.03, g. 10:00

 24:29 (14:16)

DzM/49

KS Azoty-Puławy II

 -

 UKS Olimpia Biała Podlaska II

 23.03, g. 10:45

 26:7 (16:1)

DzM/50

KS Azoty-Puławy I

 -

 UKS Olimpia Biała Podlaska II

 23.03, g. 11:30

 33:13 (15:7)

DzM/51

KS Azoty-Puławy II

 -

 UKS Olimpia Biała Podlaska II

 23.03, g. 12:15

 18:18 (8:8)

k: 1:2

 

 

 

 

30-31 marca 2019

 

 

DzM/52

MKS Padwa Zamość II

 -

 MKS Padwa Zamość I

 

 

 

 

 

 

06-07 kwietnia 2019

 

 

DzM/53

MKS Padwa Zamość I

 -

 KS Azoty-Puławy I

 13.04, g. 10:00

 6:16 (3:7)

DzM/54

MKS Padwa Zamość II

 -

 KS Azoty-Puławy II

 13.04, g. 11:00

 10:14 (7:7)

DzM/55

MKS Padwa Zamość I

 -

 KS Azoty-Puławy II

 13.04, g. 12:00

 12:11 (5:4)

DzM/56

MKS Padwa Zamość II

 -

 KS Azoty-Puławy I

 13.04, g. 13:00

 11:11 (7:7)

k: 2:4

 Rozgrywki w kategorii dzieci kończą się na etapie wojewódzkim.

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Dziękujemy za wsparcie