II Liga - Wyniki

 

II Liga Kobiet gr.3 

 

Terminarz i wyniki


I Runda

Mecz Gospodarz Wynik Gość
       
  Kolejka 1 - 23/24.10.2010  
IIK-III/1 AZS PWSZ Jutrzenka Płock
35-17 (19-5)
AZS UW Warszawa
IIK-III/2 SKF Sprinter Lublin 23-29 (9-13)
ChKS Łódź
IIK-III/3 KSS II Kielce 33-26 (15-9)
AZS WSKFiT Pruszków
IIK-III/4 AZS AWF II Warszawa pauzuje

       
  Kolejka 2 - 6/7.11.2010  
IIK-III/5 ChKS Łódź 24-30 (6-10) KSS II Kielce
IIK-III/6 AZS PWSZ Jutrzenka Płock 44-16 (20-10)
SKF Sprinter Lublin
IIK-III/7 AZS AWF II Warszawa 29-33 (11-16)
AZS UW Warszawa
IIK-III/8 AZS WSKFiT Pruszków pauzuje
       
  Kolejka 3 - 13/14.11.2010  
IIK-III/9 SKF Sprinter Lublin 20-25 (10-12) AZS AWF II Warszawa
IIK-III/10 KSS II Kielce 27-19 (16-9)
AZS PWSZ Jutrzenka Płock
IIK-III/11 AZS WSKFiT Pruszków 31-15 (20-10) ChKS Łódź
IIK-III/12 AZS UW Warszawa pauzuje pauzuje
       
  Kolejka 4 - 21/22.11.2010  
IIK-III/13 AZS PWSZ Jutrzenka Płock 28-26 (12-8) AZS WSKFiT Pruszków
IIK-III/14 AZS AWF II Warszawa 31-27 (15-14)
KSS II Kielce
IIK-III/15 AZS UW Warszawa 33-24 (16-12)
SKF Sprinter Lublin
IIK-III/16 ChKS Łódź pauzuje
       
  Kolejka 5 - 4/5.12.2010  
IIK-III/17 KSS II Kielce 29-29 (15-14) AZS UW Warszawa
IIK-III/18 AZS WSKFiT Pruszków 27-20 (14-10)
AZS AWF II Warszawa
IIK-III/19 ChKS Łódź 19-22 (10-10)
AZS PWSZ Jutrzenka Płock
IIK-III/20 SKF Sprinter Lublin pauzuje
       
  Kolejka 6 - 11/12.12.2010  
IIK-III/21 AZS AWF II Warszawa 26-26 (7-12) ChKS Łódź
IIK-III/22 AZS UW Warszawa 16-18 (8-12)
AZS WSKFiT Pruszków
IIK-III/23 SKF Sprinter Lublin 11-36 (5-20)
KSS II Kielce
IIK-III/24 AZS PWSZ Jutrzenka Płock pauzuje
       
  Kolejka 7 - 15/16.01.2010  
IIK-III/25 AZS WSKFiT Pruszków 45-8 (21-5)
SKF Sprinter Lublin
IIK-III/26 ChKS Łódź 24-27 (7-15)
AZS UW Warszawa
IIK-III/27 AZS PWSZ Jutrzenka Płock 18-30 (10-16)
AZS AWF II Warszawa
IIK-III/28 KSS II Kielce pauzuje


 

 

 

 

II Runda

Mecz Gospodarz Wynik Gość
       
  Kolejka 8 - 26/27.02.2011  
IIK-III/29 AZS UW Warszawa 27-26 (13-11) AZS PWSZ Jutrzenka Płock
IIK-III/30 ChKS Łódź  36-19 (15-8)
SKF Sprinter Lublin
IIK-III/31 AZS WSKFiT Pruszków 30-21 (13-10)
KSS II Kielce
IIK-III/32   pauzuje AZS AWF II Warszawa
       
  Kolejka 9 - 5/6.03.2011  
IIK-III/33 KSS II Kielce 27-22 (13-10)
ChKS Łódź
IIK-III/34 SKF Sprinter Lublin  18-36 (12-14)
AZS PWSZ Jutrzenka Płock
IIK-III/35 AZS UW Warszawa  26-18 (11-8) AZS AWF II Warszawa
IIK-III/36   pauzuje  AZS WSKFiT Pruszków
       
  Kolejka 10 - 19/20.03.2011  
IIK-III/37 AZS AWF II Warszawa 38-24 (16-14)
SKF Sprinter Lublin
IIK-III/38 AZS PWSZ Jutrzenka Płock 29-27 (12-13) KSS II Kielce
IIK-III/39 ChKS Łódź 22-32 (13-16)
AZS WSKFiT Pruszków
IIK-III/40   pauzuje  AZS UW Warszawa
       
  Kolejka 11 - 2/3.04.2011  
IIK-III/41 AZS WSKFiT Pruszków 23-25 (14-9)
AZS PWSZ Jutrzenka Płock
IIK-III/42 KSS II Kielce 32-40 (15-20)
AZS AWF II Warszawa
IIK-III/43 SKF Sprinter Lublin  29-40 (10-18) AZS UW Warszawa
IIK-III/44   pauzuje
ChKS Łódź
       
  Kolejka 12 - 9/10.04.2011  
IIK-III/45 AZS UW Warszawa 26-30 (14-13) KSS II Kielce
IIK-III/46 AZS AWF II Warszawa 33-36 (15-17)
AZS WSKFiT Pruszków
IIK-III/47 AZS PWSZ Jutrzenka Płock 27-16 (12-9)
ChKS Łódź
IIK-III/48
pauzuje SKF Sprinter Lublin
       
  Kolejka 13 - 16.04.2011  
IIK-III/49 ChKS Łódź 24-35 (11-17)
AZS AWF II Warszawa
IIK-III/50 AZS WSKFiT Pruszków 29-24 (13-10)
AZS UW Warszawa
IIK-III/51 KSS II Kielce 43-10 (25-6)
SKF Sprinter Lublin
IIK-III/52   pauzuje AZS PWSZ Jutrzenka Płock
       
  Kolejka 14 - 30.04.2011  
IIK-III/53 SKF Sprinter Lublin 19-41 (7-25) AZS WSKFiT Pruszków
IIK-III/54 AZS UW Warszawa 35-36 (21-18) ChKS Łódź
IIK-III/55 AZS AWF II Warszawa 20-26 (10-11)
AZS PWSZ Jutrzenka Płock
IIK-III/56
pauzuje KSS II Kielce

 

 



Autor: Administrator, 22.11.2010
Ostatnia aktualizacja: 5.5.2011

© Lubelski Związek Piłki Ręcznej 2010

Związek Piłki Ręcznej w Polsce      Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie